Konutlarda, otellerde, hastanelerde, fabrikalarda kullanılmak üzere imalat ve montaj yapmaktadır. Kullanılan malzeme olarak tüketicinin isteğine göre gövde kısmında paslanmaz çelik (1-1,5 mm) veya galvaniz(1-2 mm) malzeme kullanılmaktadır.

Konutlarda, otellerde, hastanelerde, fabrikalarda kullanılmak üzere imalat ve montaj yapmaktadır. Kullanılan malzeme olarak tüketicinin isteğine göre gövde kısmında paslanmaz çelik (1-1,5 mm) veya galvaniz(1-2 mm) malzeme kullanılmaktadır. Atılan çöp yada çamaşırın zarar görmeden şutun içinden gidebilmesi için iç yüzey sıfır pürüz olacak şekilde dizayn edilir ve işlem sonrası taşlanır.

 

Kapak ve boğaz kısımlar lazer de pürüzsüz olarak kesildikten sonra argon kaynak ile birleştirilir.Kullanılan menteşe ve kilitler 1. Kalite malzemeden tercih edilir.Montaj ve imalat şirketimiz tarafından proje bazlı yapılır.Ana çap olarak 500 mm kapak olarak ise 450 mm en çok kullanılan ölçülerdir.

Çöp şutlarında çöpün atılabilmesi için kullanılacak olan çöp arabaları da şirketimiz bünyesinde yapılmaktadır. Bütün imalatımız TSE-CE-ISO belgeli olup garanti Kapsamımızdadır.